Web Tasarım sektöründe İstanbul ve tüm Türkiye’deki firmalara kurumsal bir görünüme sahip, katma değeri yüksek, güvenli, hızlı ve uzun süre verim alınabilecek web tasarım projeleri üretmek gayreti içerisindeyiz. Dijital ortamda firmanızı doğru temsil etmek istiyorsanız, tasarım ve görsellik işin en önemli kısımlarındandır, bu sebeple tasarım konusunu amatör ellere bırakamazsınız. Çünkü internet siteniz web dünyasında sürekli müşteri bulabileceğiniz kartvizitinizdir. Bu yüzden firmalar internet sitelerinin her zaman en son teknolojiyle uyumlu olmasını isterler. Biz İde Bilişim olarak, internet sitenizi son teknolojiyle kodlayabilmek için, teknolojiyi günlük olarak takip ederiz ve uygularız. Ayrıca web sunucularımız her zaman hızlıdır ve en modern güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. Web Tasarım konusunda bizi tercih etmeniz için gerekli maddeleri aşağıda sıralıyoruz.

Destek

İde Bilişim, firmanız için en son teknolojileri kullanarak hazırladığı web sitesiyle, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Sizleri sürpriz maliyetler ile uğraştırmaz, arayıp ulaşamamak ve destek alamamak gibi kâbuslardan kurtarır. Hosting, e-mail, güvenlik ve güncelleme ihtiyaçlarınızı hızla çözüme ulaştırır.

Seo Dostu Siteler

Web sitenizi yayın hayatına başladıktan sonra şüphesiz en önemli konulardan biri arama motorlarında üst sıralarda çıkmaktır. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için tüm detaylara dikkat edip en uygun kodlamayı yapıyoruz.

Sunucu (Hosting ve e-mail)

İde Bilişim sunucularında kendi müşterileri haricindeki web sitelerine yer yoktur. Sadece İde Bilişim müşterilerine hizmet vermektedir, bu da web sitenizin ve e-maillerinizin çok daha güvenli, hızlı çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Güvenlik

Web sitenizi dışarıdan gelecek olan saldırılara karşı en iyi teknolojileri, kullanım kolaylığını dikkate alarak sağlıyoruz. Böylelikle istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmamış oluyorsunuz.

Özgün Tasarım

Firmanızın web tasarımı konusunda sizi dinleyerek deneyimli ekibimizle birlikte genel beğeni kazanmış web tasarımları oluşturuyoruz. Özgün tasarımlarımız firmanızın kurumsal konseptine uygun şekilde hazırlanır.

Danışmanlık

Günümüzde internet teknolojileri büyük bir hızla yenilenmektedir. Firmanızın web sitesinin bu değişime ve gelişime ayak uydurabilmesi için gerekli planlamayı yapıyoruz.